بیستمین دوره نمایشگاه بین‌المللی چوب، مواد اولیه، ماشین‌آلات، یراق، تجهیزات مبلمان و صنایع وابسته (WOODEX) از ۹ الی ۱۲ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. این نمایشگاه یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت چوب کشورمان محسوب شده که در هر دوره پذیرای طیف گسترده‌ای از صنعتگران، درودگران و علاقه‌مندان صنعت چوب است.

دوره قبل این نمایشگاه از ۱۸ الی ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شده بود. در این دوره، شرکت‌های معتبر صنعت چوب و صنایع وابسته، آخرین دستاوردها و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند. دوره جدید این نمایشگاه نیز در ابعاد گسترده‌تری نسبت به دوره پیشین برگزار خواهد شد. پیش‌بینی می‌شود تعداد شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه در مقایسه با سال گذشته افزایش یابد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ عصر نهم الی دوازدهم بهمن ماه به آدرس بزرگراه چمران – محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران مراجعه کنند.

تصاویر نمایشگاه وودکس از نوین چوب و پاراکس در سال ۲۰۱۸

گروه نوین چوب همزمان با برگزاری نمایشگاه وودکس در تاریخ ۹ الی ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ در شوروم دائمی خود واقع در احمدآباد مستوفی – میدان دکتر پارسا – شهرک بهسازی صنایع چوب ایران – سالن ۱۱E ( شرکت نوین چوب ) پذیرای شما عزیزان خواهد بود.