درباره نوین چوب

تاریخچه ی نوین چوب، با بیش از 21 سال سابقه درخشان در صنعت چوب

درباره ما

شرکت نوین چوب و صنعت آسیا با تکیه بر تجربه و نیروی عظیم انسانی خود، در طول 21 سال تلاش مستمر توانسته به نامی معتبر در صنعت چوب کشور تبدیل شود. نوین چوب افتخار دارد جدیدترین فناوری‌ها، ماشین‌آلات و خطوط یکپارچه تولید مصنوعات چوب را از بهترین و معتبرترین برندهای جهانی در دسترس شما قرار دهد. ما به عنوان پیشرو در صنعت چوب همواره در تلاشیم تا با عرضه به‌روزترین ماشین‌آلات، روش‌‍‌های تولید و ساخت محصولات در این صنعت را ارتقا دهیم. بهترین بودن و بهترین ماندن تلاش مداوم ماست. تلاشی که با تحقیقات و توسعه برای تأمین ماشین‌آلات مدرن برندهای تراز اول جهان آغاز شده و در قالب سیستم یکپارچه مشاوره، نصب و حمایت‌های خاص پس از فروش ادامه می‌یابد.

گروه صنعتی نوین با بهره‌گیری از نوآوری و به پشتوانه تحقیقات دپارتمان‌های مهندسی خود، ماشین‌آلات بهترین و معتبرترین برندهای صنعت چوب در جهان را به صورت انحصاری عرضه نموده و با ارائه خدمات پیشرفته حمایتی پس از فروش در کنار ارائه بهترین مشاوره‌های صنعتی، به جایگاهی متمایز در صنعت چوب دست یافته است.

اعتقاد به مدیریت نوین و استفاده از منابع انسانی کارآمد ما را قادر ساخته تا بالاترین سطح خدمات را به مشتریان خود عرضه کنیم. ما با تکیه بر شبکه گسترده نمایندگی فروش و انسجام دپارتمان‌های فناوری و تحقیقات محصول، با قدرت بیش از پیش در راه توسعه و پیشرفت گام برداشته‌ایم. در این راه، مشتریان نوین چوب اصلی‌ترین سرمایه‌های ما هستند.

نقشه نوین چوب