کمپانی KDT در سال ۱۹۹۲ به عنوان یک شرکت عظیم صنعتی و مشترک المنافع با سرمایه‌گذاری سازمان‌های پیشرو کره جنوبی و چین و با هدف گسترش و ارتقاء سطح کیفی ماشین‌آلات صنعت چوب در منطقه آسیای شرقی تاسیس شد. این کمپانی در سال ۱۹۹۸ اقدام به راه‌اندازی کارخانه‌ای وسیع مطابق با جدیدترین فناوری‌ها و استانداردهای تولید روز دنیا نمود.

امروزه KDT با پشتوانه طراحی‌های دقیق و به روز صنعتی و ارائه محصولاتی با کیفیت توانسته است به سهم بسیار بالایی از بازار ماشین‌آلات صنعت چوب دنیا دست یابد. موفقیت‌های روزافزون KDT به نحوی است که شوک ناشی از گسترش روز افزون سهم بازار این برند در کشورهای مختلف باعث شده تا کمپانی‌های رقیب، اقدام به تقلید و کپی کردن محصولات این شرکت نمایند، تقلیدی که هم از لحاظ قیمت و کیفیت هرگز نتوانسته است محصولاتی همانند تولیدات KDT را وارد بازار نموده و همچنان فاصله زیادی با تولیدات این کارخانه به جا مانده است. گروه صنعتی نوین چوب طی ۱۲ سال فعالیت انحصاری مشاوره، نصب و خدمات پس از فروش محصولات KDT همچنان افتخار همکاری با این گروه را دارد.

گروه صنعتی نوین چوب ضمن فروش ۱۲۰۰۰ دستگاه از ماشین‌آلات این کمپانی در سراسر کشور، پایه‌گذار بالاترین سهم بازار برای این گروه در ایران بوده است.

کمپانی KDT شامل دپارتمان‌های مختلف از جمله برش، لبه‌چسبان، سوراخ‌کاری و خطوط اتوماتیک با بالاترین درصد رشد در بین تمام شرکت‌های رقیب می‌باشد. کمپانی KDT در تامین قطعات و نگهداری و خدمات پس از فروش به صورت خیلی سریع و کم‌هزینه بین مشتریان محبوب می‌باشد .

شعار کمپانی KDT، کیفیت و ماندگاری، دقت دستگاه در درازمدت، قیمت اقتصادی دستگاه، و ایجاد ارزش افزوده برای مشتری می‌باشد.